Gaštanovo hnedá / Clip in Ofina

Gaštanovo hnedá / Clip in Ofina

Gaštanovo hnedá Clip in Ofina

20cm - 15g

Luxusné európske Remy Clip in Ofiny, Vám pomôžu vylepšiť vzhľad Vašich skutočných vlasov.

Viac detailov


19,90 €

(cena znížená o 0 %)

CI-20-15-04

Dostupnosť: Skladom

Gaštanovo hnedá farba  má odlesky tmavo hnedej a čokoládovo hnedej farby. Pôsobí elegantne, očarujúco a príťažlivo. Tieto vlastnosti môžete vylepšiť krásnou sadou Clip in vlasy – Gaštanovo hnedé, ktoré Vám pomôžu vystúpiť z davu.

 

Vlastnosti Clip in vlasov

  • Klipy / pukačky so silikónovými pásikmi zabezpečia, že Vaše predĺžené vlasy sú pevne zaistené, teda sú bezpečnejšie, a nezošmyknú sa. Ďalšou výhodou je, že Vaše skutočné vlasy vôbec nepoškodia.
  • Originálne 100% ľudské vlasy na predlžovanie a zahusťovanie, ktoré môžete natáčať, žehliť, umývať a farbiť ako normálne vlasy.
  • Clip in ofina je mimoriadne ľahko použiteľná.

 

Hmotnosť: 15 gramov

Dĺžka: 20cm

 

Clip-in ofina obsahuje 1 klip.

 

Garancia bezpečného nákupu

Clip in ofiny sa dajú vymeniť, alebo vrátiť do 14 dní, iba v prípade, že nebola poškodená hygienická nálepka. Pre viac informácií, prosím naštívte sekciu „Vrátenie a výmena tovaru“.

 

Starostlivosť

  • Vždy prečešte Clip in ofiny mäkkou kefou pred a po použití.
  • Clip in ofiny by sa mali umývať cca každých 10-20 nosení, alebo keď sú príliš zašpinené, nasiaknuté dymom, alebo je na nich veľa stylingových prípravkov.
  • Umyť ich vo vlažnej vode. Potom naneste malé množstvo šampónu. Vypláchnite šampón a naneste kondicionér. Dôkladne opláchnite. Nechajte uschnúť voľne na uteráku.
  • Vždy používajte sprej ako tepelnú ochranu, pri používaní horúcich vlasových spotrebičov, ako sú žehlička, kulma a pod.
  • Uložte si clip in ofiny na bezpečné miesto, mimo dosahu žiarlivých žien, ktoré by mohli byť v pokušení ich použiť alebo ukradnúť.

Ďalšie tipy si pozrite v sekcii „Otázky a Odpovede“.

 

Máte nejaké otázky? Napíšte nám na info@vlasyclipin.sk

Košík  

produkt (prázdny)

Nové produkty

Žiadne nové produkty