Starostlivosť o Clip in vlasy

 

Ak si chcete zachovať Clip in vlasy, v čo najlepšom stave, mali by ste o ne postarať. Sú cenným doplnkom k vášmu vzhľadu a naozaj sa veľmi ľahko udržiavajú. Všetko, čo potrebujete vedieť, je niekoľko základných tipov, ktoré sú uvedené nižšie.

Pred umývaním

Pred umývaním, je potrebné opatrne odstrániť malé zamotané vlásky, s použitím hrebeňa, ktorý má široké zuby. Ak sú vlasy príliš zamotané, použite sprej na zjemnenie vlasov. Nepoužívajte silu, lebo podobne ako vaše vlastné vlasy, ich môžete poškodiť  a polámať.

Ako často umývať  Clip in vlasy

Ľudské Clip in vlasy sa postupne časom špinia rovnako ako Vaše vlastné vlasy. Toto však neznamená, že musíte umývať Clip in vlasy každý deň. Ak si chcete zachovať  predĺžené vlasy, v čo najlepšom vstave, mali by ste ich umývať  čo najmenej. Pravidlo s Clip in vlasmi je, že vlasy treba umývať, keď uvidíte, že vlasy výrazne stratili svoj lesk. Toto sa môže stať zašpinením z vlasového mazu z pokožky hlavy, alebo nadmerné používanie stylingových produktov, ako sú spreje a laky na vlasy. Samozrejme, ak ste Clip in vlasy mali večer v nočnom podniku, je tu ďalší dôvod, aby ste ich dobre umyli (napr. odstránenie zápachu).

Umývanie Clip in vlasov

Jednotlivo opláchnite vlasové pásy vlažnou vodou. Do dlane si dajte malé množstvo šampónu, a jemne šampón naneste na vlasy z hornej časti smerom nadol, ku končekom. Za žiadnych okolností netrieť alebo nedrhnúť, lebo by ste ich poškodili. Jemne namydliť vlasy šampónom, dokým nie sú viditeľne čisté. Potom vlasy dôkladne opláchnite pod vlažnou vodou, až kým šampón úplne neodstránite. Treba byť dôkladný pri oplachovaní, pretože nevhodné oplachovanie môže viesť k poškodeniu vlasov.

Ošetrenie Clip in vlasov

Je potrebné, aby ste Clip in vlasy, podobne ako Vaše vlastné vlasy, udržiavali jemné a lesklé. Preto použite malé množstvo kondicionéru, a naneste ho podobne ako šampón, do dlane a smerom z hornej časti nadol, ku končekom. Vyhýbajte sa krúteniu, alebo drhnutiu vlasov. Odporúčame Vám nechať kondicionér na dobu 5 a viac minút, a potom dôkladne opláchnite vlažnou vodou. Vlasy vysušíte vložením do uteráku, a jemne uterákom popritláčajte vlasy, aby ste odstránili prebytočnú vodu. Odporúčame, raz za čas, použiť regeneračnú kúru, alebo vyživovaciu masku, podobným spôsobom ako použitie kondicionéru.

Česanie Clip in vlasov

Po opláchnutí a po odstránení prebytočnej vody uterákom, je dobré použiť sprej na zjemnenie vlasov (regeneračná kúra bez oplachovania). Po týchto úkonoch necháte Clip in vlasy prirodzene vyschnúť, napr. na suchom uteráku. Keď máte Clip in vlasy suché, jemne ich prečešťe. V prípade zamotaných vlasov, použite hrebeň so širokými zubami namočený vo vode. Opatrne prečesávajte Clip in vlasy smerom zhora nadol a jemne uvoľnite zamotané vlasy. Keď máme Clip in vlasy suché a bez zamotaných vlasov použite kefu. Najvhodnejšia kefa na každodenné česanie je kefa so štetinami z diviaka. Nezabúdajte na to, že až po vyschnutí, môžete Clip in vlasy upravovať podľa vlastného želania (natáčať, kulmovať, žehliť a pod.).

Úprava Clip in vlasov

Existuje mnoho a mnoho spôsob, ako upraviť  Clip in vlasy. Naše 100% Remy ľudské vlasy na predlžovanie sú dostatočne univerzálne, a môžete s nimi robiť, čo len chcete. Môžete ich farbiť, natáčať, kulmovať, vyrovnávať, jednoducho môžete s nimi robiť všetko to, čo so svojimi vlastnými vlasmi. Vlasy Clip in môžete upravovať tak, aby vyhovovali Vašim potrebám. Prosím, uistite sa, že kulmy a žehličky použijete na nízkom nastavení, a vždy otestujete teplotu na menších častiach Clip in vlasov, pretože teplota spotrebičov je vždy rozdielna pri rôznej značke a typu spotrebičov. Vždy používajte sprej ako tepelnú ochranu, pri používaní horúcich vlasových spotrebičov.

Uskladnenie Clip in vlasov

Najlepšie je uložiť Clip in vlasy do obalu. Vlasy môžete uložiť na akomkoľvek mieste pri izbovej teplote na bezpečnom mieste, mimo dosahu detí a domácich zvierat.

Upozornenie

Clip in vlasy nepoužívajte pri plávaní v slanej alebo chlórovanej vode. Neodporúčame spať  s nasadenými Clip in vlasmi.


Košík  

produkt (prázdny)

Nové produkty

Žiadne nové produkty