Ako si nasadiť Clip in vlasy?

 

1. Najlepšie je oddeliť si vlasy do polooblúka, ako na obrázku.2. Špičkou hrebeňa alebo prstami (ukazovákmi) si oddeľte vlasy, a vytvorte si cestičku.


3. Vrchné vlasy si pripnite štipcom, aby Vám nezavadzali.


4. Pripravte si jeden vlasový pás. Prečešte ho, a otvorte si klipy/pukačky.


5. Na pripravené miesto si pripnite vlasový pás s troma klipmi/pukačkami. V prípade, ak máte namáhavý deň, môžete si jemne natupírovať a zalakovať lakom na vlasy miesta, kde pripnete klipy/pukačky.


6. Najprv si pripnite stredný klip/pukačku na skutočné vlasy, čo najtesnejšie k hlave.


7. Potom si pripnite pravý klip. Ľavou rukou si môžete pridržať skutočné vlasy, a pravou rukou si pripnúť klip na skutočné vlasy, ktoré držíte, čo najtesnejšie k hlave. Ak by Vás niektorý klip ťahal, odopnite ho a znova pripnite.


8. Nakoniec si pripnite ľavý klip/pukačku. Ak máte všetky klipy pripnuté, skontrolujte si medzery. Prejdite si prstami po vlasovom páse Clip in vlasoch, a ak máte medzeru, odopnite klip a správne ho pripnite.


9. Ak máte správne pripnutý prvý vlasový pás Clip in vlasy, môžete si pripraviť miesto na druhý vlasový pás. Druhý vlasový pás budete pripínať nad prvý, a medzera medzi nimi bude približne 1-2cm. Opakujeme  krok č.1 až po krok č.5. 


10. Pripevnite si druhý vlasový pás rovnako ako v kroku č.6 po krok č.8.


11. Nakoniec si pripevnite klipy po bokoch. Keď máte všetky vlasové pásy pripnuté, jemne vlasy prečešte, aby sa skutočné vlasy premiešali s Clip in vlasmi. V prípade potreby môžete jemne natupírovať zadnú vrchnú časť hlavy, aby ste zakryli vyčnievajúce klipy.


Košík  

produkt (prázdny)

Nové produkty

Žiadne nové produkty