Otázky a Odpovede

 

Určite máte veľmi veľa otázok ohľadne predlžených vlasov od VlasyClipin.sk. Nižšie je uvedený zoznam s najčastejšími otázkami o Clip in vlasoch. Nájdete informácie, aký je rozdiel medzi skutočnými/ľudskými a syntetickými vlasmi, čo sú remy vlasy, a podrobnejšie informácie o Clip in vlasov a pod.

Dúfame, že ste si prečítali všetky otázky, a že ste našli potrebné a užitočné informácie. Ak by ste mali ešte nejaké otázky, ktoré neboli zodpovedané v tejto sekcii, neváhajte nás kontaktovať cez e-mail: info@vlasyclipin.sk.

O Clip in vlasov a vhodnosti výberu

1. Ako si správne vybrať clip in vlasy?

2. Čo sú Clip in vlasy?

3. Na akú kvalitu vlasov, by som sa mala zamerať pri nákupe Clip in vlasov?

4. Čo sú Remy vlasy?

5. Aký je rozdiel medzi ľudskými a syntetickými Clip in vlasmi?

6. Ako dlho trvá nasadenie Clip in vlasov?

7. Aké najkratšie vlasy musím mať, aby som mohla použiť Clip in vlasy?

8. Ako dlho Clip in vlasy vydržia?

Použitie a starostlivosť o Clip in vlasy

1. Kto môže nosiť Clip in vlasy?

2. Ako často by som mala umývať Clip in vlasy?

3. Kedy by sa mali Clip in vlasy nosiť?

4. Môžem prefarbiť Clip in vlasy?

5. Môžem žehliť Clip in vlasy?

6. Aké vlasové produkty môžu byť použité na Clip in vlasy?

 

O Clip in vlasoch a vhodnosti výberu

1. Ako si správne vybrať clip in vlasy?

Clip in vlasy ponúkame v rôznych odtieňoch, dĺžkach a gramážach. Odtieň si viete zvoliť a vybrať podľa vzorkovníka clip in vlasov.

 

Dĺžku si môžete zvoliť 40cm, 50cm, 60cm. Dĺžku si správne odmeriate, keď si priložíte centimeter k stredu ucha, a uvidíte, pokadiaľ Vám budú clip in vlasy siahať. :)

 

Gramáže clip in vlasov sú rôzne a hlavný rozdiel je len v hmotnosti, nie v kavlite. Tieto Clip in vlasy sú vyrobené z rovnako kvalitnej najvyššej triedy 100% ľudského Remy vlasu.

 

Sady clip in vlasov

40cm

Sada 40cm / 35g sú určené ženám, ktoré túžia len po zahustení svojich vlasov.

Sada 40cm / 80g ponúka pekné predĺženie a zahustenie, ak máte jemné svoje vlasy.

Sada 40cm / 120g dokáže krásne predĺžiť a zahustiť, pokiaľ máte stredne husté svoje vlasy.

Sada 40cm / 160g je určená pre tie najnáročnejšie zákazníčky, ktoré túžia po dĺžke a zároveň výnimočne bohatom objeme. Ak máte veľmi husté svoje vlasy, budete s touto sadou nadmieru spokojná.

 

50cm

Sada 50cm / 45g sú určené ženám, ktoré túžia len po zahustení, ak majú svoje vlasy dlhé približne 50cm.

Sada 50cm / 100g ponúka pekné predĺženie a zahustenie, ak máte jemné svoje vlasy.

Sada 50cm / 150g dokáže krásne predĺžiť, pokiaľ máte stredne husté svoje vlasy.

Sada 50cm / 200g je určená pre tie najnáročnejšie zákazníčky, ktoré túžia po krajšej dĺžke a zároveň bohatom objeme. Ak máte veľmi husté svoje vlasy, budete s touto sadou nadmieru spokojná.

 

60cm

Sada 60cm / 55g sú určené ženám, ktoré túžia len po zahustení, ak majú svoje vlasy dlhé približne 60cm.

Sada 60cm / 120g ponúka pekné predĺženie a zahustenie, ak máte jemné svoje vlasy.

Sada 60cm / 180g dokáže krásne predĺžiť, pokiaľ máte stredne husté svoje vlasy.

Sada 60cm / 240g je určená pre tie najnáročnejšie zákazníčky, ktoré túžia po krajšej dĺžke a zároveň bohatom objeme. Ak máte veľmi husté svoje vlasy, budete s touto sadou nadmieru spokojná.

 

Pokiaľ sa neviete rozhodnúť medzi niektorými sadami, nič nepokazíte, keď si vyberiete hustejšiu sadu, ktorá Vám dodá väčší objem a väčšiu hustotu.

Prípadne nám môžete napísať, alebo poslať aktuálnu fotografiu, a my Vám odporučíme pre Vás, tú najlepšiu sadu clip in vlasov.

 

2. Čo sú Clip in vlasy?

Clip in vlasy sú vlasové príčesky, ktoré obsahujú klipy/pukačky, a sú určené na rýchle predĺženie a zhustenie Vašich vlasov. Je to rýchly, samo aplikovateľný spôsob, ktorý nepoškodzuje Vaše skutočné vlasy. Clip in vlasy majú jeden, ale väčšinou viac kusov vlasových pásov, a ľahko sa pripevnia pukačkami za pár minút. Predlžovanie Clip in vlasmi je najrýchlejší a cenovo najdostupnejší spôsob, ako vylepšiť vzhľad Vašich vlasov.

3. Na akú kvalitu vlasov, by som sa mala zamerať pri nákupe Clip in vlasov?

100% ľudské Remy Clip in vlasy – Remy vlasy sú vyrobené iba z najvyššej kvality ľudských vlasov. Naše Remy vlasy majú 100% správnu kožičku (pokožku) vlasu – od korienkom až ku končekom. Vlasy majú dlhšiu živostnosť, a sú hodvábne a odolné proti zamotaniu. Remy vlasy sú najlepšou voľbou pri nákupe Clip in vlasov.

4. Čo sú Remy vlasy?

Remy vlasy sú kvalitou na najvyššom stupni skutočných ľudských vlasov, ktoré sú používané na predlžovanie vlasov, príčeskov, parochní, pretože tieto vlasy dosahujú najprirodzenejší vzhľad.

Remy vlasy sú považované za najkvalitnejšie ľudské vlasy, pretože kutikuly zostanú zachované, a nie sú vyzlečené ako pri non-Remy (NieRemy). Zachovanie kutikuly vlasov, a ich prispôsobenie sa v jednom smere, vytvára krásny a prirodzený vzhľad. Tento proces zabezpečuje, že vlasy zostanú mäkké, lesklé, hodvábne a odolné proti zamotaniu.

VlasyClipin.sk používa na predĺženie Clip in vlasov len tie najlepšie kvalitné Remy ľudské vlasy, čo znamená, že vlasy boli starostlivo triedené po zhromaždení z vlasov od darcu, aby všetky kutikuly boli rovnakého smeru a dĺžky.

5. Aký je rozdiel medzi ľudskými a syntetickými Clip in vlasmi?

Clip in vlasy z ľudských vlasov sa môžu farbiť, kulmovať, žehliť a pod. Môžete s nimi robiť všetko, čo so svojimi skutočnými vlasmi. Môžete pokojne používať klasické vlasové prípravky, ktoré ste používali doteraz. Clip in vlasy z umelých/syntetických vlasov, sú citlivé na slnečné žiarenie. Nevydržia tak dlho, ako ľudské vlasy, a je ťažké ich zladiť s Vašimi skutočnými vlasmi, pretože nevyzerajú až tak prirodzene ako ľudské vlasy.

6. Ako dlho trvá nasadenie Clip in vlasov?

Vyššie sme spomínali, že Clip in vlasy obsahujú klipy/pukačky, ktoré majú silikónový pásik proti zošmyknutiu, a pukačky sú neviditeľné, keď si ich pripnete a schováte pod skutočné vlasy. Praxou Vám bude nasadenie Clip in vlasov trvať menej ako 5 minút, a odopnutie asi 60 sekúnd. V prípade záujmu, si môžete pozrieť video návod v sekcii – “Aplikácia Clip in vlasov“.

7. Aké najkratšie vlasy musím mať, aby som mohla použiť Clip in vlasy?

Rôzne spoločnosti odporúčajú rôzne dĺžky, ale domievame sa, že pre dosiahnutie najlepších výsledkov, by ste mali mať Vaše vlasy dlhé aspoň 15cm, aby Vaše predĺženie vlasov vyzeralo prirodzene a krásne.

8. Ako dlho Clip in vlasy vydržia?

Životnosť Clip in vlasov sa určuje podľa Vašej starostlivosti. Obvykle životnosť našich predlžovaných vlasov je od 4 mesiacov do jedného roka, v závislosti na tom, ako často sa nosia, a ako sa o ne staráte.

Použitie a starostlivosť o Clip in vlasy

1. Kto môže nosiť Clip in vlasy?

Každý, kto chce väčšiu dĺžku alebo objem, alebo vylepšiť vzhľad svojich vlasov predĺženými vlasmi. Clip in vlasy sú bezpečné pre ženy, mužov a aj pre deti. Predĺženie vlasov je skvelý výber pre ženy, ktoré chcú meniť svoj imidž a výzor podľa príležitostí alebo podľa oblečenia.

2. Ako často by som mala umývať Clip in vlasy?

Clip in vlasy by sa mali umývať cca každých 10-20 nosení, alebo keď sú príliš zašpinené, nasiaknuté dymom, alebo je na nich veľa stylingových prípravkov.

3. Kedy by sa mali Clip in vlasy nosiť?

Predĺžené vlasy môžete nosiť kdekoľvek a kedykoľvek chcete. Sú ideálne pre príležitostné nosenie, ale aj na pravidelné každodenné používanie. Každodenné nosenie Clip in vlasov, Vám zjednoduší a urýchli úpravu Vašich skutočných vlasov. Neodporúčame používať Clip in vlasy pri plávaní v morskej alebo chlórovanej vode, pretože sa rýchlejšie ničia. Neodporúčame spať  s nasadenými Clip in vlasmi.

4. Môžem prefarbiť Clip in vlasy?

Áno, Clip in vlasy môžete prefarbiť, ale odporúčame farbenie v kaderníckych salónoch, kde používajú kvalitné farby. Najvhodnejšie je, keď si zakúpite svetlejší odtieň Clip in vlasov, a ten zafarbíte do tmavšieho odtieňa. Opačný postup by bol problémový. V prípade prefarbenia Clip in vlasov, vyskúšajte farbu na pár pramienkoch Clip in vlasov, aby ste sa ubezpečili, že výsledný odtieň bude presne taký, aký očakávate. Odporúčame využiť čiastočne permanentnú farbu, pretože je oveľa šetrnejšia k predlžovaným vlasom.

5. Môžem žehliť Clip in vlasy?

Áno, môžete ich žehliť, fénovať, kulmovať, natáčať a upravovať Clip in vlasy ako len chcete. Môžete ich upravovať ako svoje vlastné vlasy. Avšak, pri používaní vlasových spotrebičov, odporúčame vyskúšať teplotu na menšom vlasovom páse, aby ste ich vysokou teplotou nezničili.

6. Aké vlasové produkty môžu byť použité na Clip in vlasy?

Môžete používať klasické vlasové produkty, ktoré ste používali doteraz (šampón, kondicionér). Odporúčame raz za čas použiť kvalitnú vyživovaciu masku, alebo produkty určené pre suché a poškodené vlasy, pretože Clip in vlasy nie sú vyživované vnútra, preto ich treba vyživiť zvonka, cez vlasové prípravky. Na dovolenke, by ste mali použiť  ochranné spreje alebo séra, pretože sú veľmi prínosné a predĺžia životnosť Clip in vlasov.

 


Košík  

produkt (prázdny)

Nové produkty

Žiadne nové produkty