Čokoládovo hnedá / 40cm / 88g / Clip in vlasy

Čokoládovo hnedá / 40cm / 88g / Clip in vlasy

Čokoládovo hnedá Clip in vlasy

40cm - 88g

Luxusné európske Remy Clip in vlasy, Vám pomôžu vylepšiť vzhľad Vašich skutočných vlasov. Výsledkom sú silnejšie, zdravšie a dlhšie vlasy, ako kedykoľvek predtým.

Viac detailov


49,87 €

(cena znížená o 0 %)

CI-40-88-06

Dostupnosť: 8 týždňov

Čokoládovo hnedá farba vlasov je lákavá, očarujúca a plná bohatstva. Luxusná sada Clip in vlasy - Čokoládovo hnedá posilní a zvýši Vašu žiadostivosť, a nielen vy, ale aj ostatní sa znova a znova zamilujú do Vašich krásnych a hustých vlasov.


Vlastnosti Clip in vlasov

  • Double Wefted (Dvojitý závoj)– vlasy lepšie splynú s Vašimi vlastnými vlasmi, a dajú im viac objemu.
  • Klipy / pukačky so silikónovými pásikmi zabezpečia, že Vaše predĺžené vlasy sú pevne zaistené, teda sú bezpečnejšie, a nezošmyknú sa. Ďalšou výhodou je, že Vaše skutočné vlasy vôbec nepoškodia.
  • Originálne 100% ľudské vlasy na predlžovanie a zahusťovanie, ktoré môžete natáčať, žehliť, umývať a farbiť ako normálne vlasy.
  • Clip in vlasy obsahujú 6 dielnu sadu, ktorá je mimoriadne ľahko použiteľná, a bola špeciálne navrhnutá tak, aby zakrývala celú hlavu.

 

Hmotnosť: 88 gramov

Dĺžka: 40cm (cca v úrovni podprsenky zo zadnej strany)

 

Clip-in set obsahuje 6 kusov (12klipov):

2ks - 17cm šírka s 3klipmi

2ks - 11cm šírka s 2klipmi

2ks - 5cm šírka s 1klipom

 

 

 

 

Garancia bezpečného nákupu

Clip in vlasy sa dajú vymeniť, alebo vrátiť do 14 dní, iba v prípade, že nebola poškodená hygienická šnúrka, ktorá zväzuje sadu dohromady. Pre viac informácií, prosím naštívte sekciu „Vrátenie a výmena tovaru“.

 

Starostlivosť

  • Vždy prečešte Clip in vlasv mäkkou kefou pred a po použití.
  • Clip in vlasy by sa mali umývať cca každých 10-20 nosení, alebo keď sú príliš zašpinené, nasiaknuté dymom, alebo je na nich veľa stylingových prípravkov.
  • Umyť ich vo vlažnej vode. Potom naneste malé množstvo šampónu. Vypláchnite šampón a naneste kondicionér. Dôkladne opláchnite. Nechajte uschnúť voľne na uteráku.
  • Vždy používajte sprej ako tepelnú ochranu, pri používaní horúcich vlasových spotrebičov, ako sú žehlička, kulma a pod.
  • Uložte si clip in vlasy na bezpečné miesto, mimo dosahu žiarlivých žien, ktoré by mohli byť v pokušení ich použiť alebo ukradnúť.

Ďalšie tipy si pozrite v sekcii „Otázky a Odpovede“.

 

Máte nejaké otázky? Napíšte nám na info@vlasyclipin.sk


Košík  

produkt (prázdny)

Nové produkty

Žiadne nové produkty