Gaštanovo hnedé / 50cm / 165g / Keratínové clip in

Gaštanovo hnedé / 50cm / 165g / Keratínové clip in

NOVINKA!

Clip in vlasy s keratínom!

100% ľudské clip in vlasy obohatené o keratín sú ešte jemnejšie, pružnejšie a majú dlhšiu životnosť. Dodávané v darčekovej krabičke.

Viac detailov

Znížená cena!
135,20 €

169,00 €

(cena znížená o 20 %)

CI-12-50-165-04

Dostupnosť: Skladom

Gaštanovo hnedá farba  má odlesky tmavo hnedej a čokoládovo hnedej farby. Pôsobí elegantne, očarujúco a príťažlivo. Tieto vlastnosti môžete vylepšiť krásnou sadou Clip in vlasy – Gaštanovo hnedé, ktoré Vám pomôžu vystúpiť z davu.

 

Vlastnosti Clip in vlasov

 • Double Wefted (Dvojitý závoj)– vlasy lepšie splynú s Vašimi vlastnými vlasmi, a dajú im viac objemu.
 • Vlasy sú obohatené o keratín, čo im dodáva vyššiu jemnosť, pružnosť a životnosť.
 • Klipy / pukačky so silikónovými pásikmi zabezpečia, že Vaše predĺžené vlasy sú pevne zaistené, teda sú bezpečnejšie, a nezošmyknú sa. Ďalšou výhodou je, že Vaše skutočné vlasy vôbec nepoškodia.
 • Originálne 100% ľudské vlasy na predlžovanie a zahusťovanie, ktoré môžete natáčať, žehliť, umývať a farbiť ako normálne vlasy.
 • Clip in vlasy obsahujú 9 dielnu sadu, ktorá je mimoriadne ľahko použiteľná, a bola špeciálne navrhnutá tak, aby zakrývala celú hlavu.

 

Hmotnosť: 165 gramov

Dĺžka: 50cm (cca 10 cm pod úrovňou podprsenky zo zadnej strany)

 

Clip-in set obsahuje 9 kusov (18klipov):

3ks - 17cm šírka s 3klipmi

3ks - 11cm šírka s 2klipmi

3ks - 5cm šírka s 1klipom

 

Garancia bezpečného nákupu

Clip in vlasy sa dajú vymeniť, alebo vrátiť do 14 dní, iba v prípade, že nebola poškodená hygienická šnúrka, ktorá zväzuje sadu dohromady. Pre viac informácií, prosím naštívte sekciu „Vrátenie a výmena tovaru“.

 

Starostlivosť

 • Vždy prečešte Clip in vlasv mäkkou kefou pred a po použití.
 • Clip in vlasy by sa mali umývať cca každých 10-20 nosení, alebo keď sú príliš zašpinené, nasiaknuté dymom, alebo je na nich veľa stylingových prípravkov.
 • Umyť ich vo vlažnej vode. Potom naneste malé množstvo šampónu. Vypláchnite šampón a naneste kondicionér. Dôkladne opláchnite. Nechajte uschnúť voľne na uteráku.
 • Vždy používajte sprej ako tepelnú ochranu, pri používaní horúcich vlasových spotrebičov, ako sú žehlička, kulma a pod.
 • Uložte si clip in vlasy na bezpečné miesto, mimo dosahu žiarlivých žien, ktoré by mohli byť v pokušení ich použiť alebo ukradnúť.

Ďalšie tipy si pozrite v sekcii „Otázky a Odpovede“.

 

Máte nejaké otázky? Napíšte nám na info@vlasyclipin.sk

Košík  

produkt (prázdny)

Nové produkty

Žiadne nové produkty